Stefan Arand Itaalia GP kvalifikatsioonis kaheksas.

16.06.2024

"Olud on väga keerulised, ilm muutus ootamatult ja tänast tuult arvestades olen kaheksanda kohaga väga rahul," ütles Arand. Vabatreeningutes TOP5 aega näidanud Arand jäi küll napilt kvalifikatsiooni viimasest, kolmandast ringist välja, kuid arvestades mida teeb Sardiinias ilm on see siiski rahuldav tulemus ning annab võimaluse sõita headele punktidele. Just viimased on hooaja arvestuses äärmiselt olulised.

Olbias, kus vaid mõned nädalad tagasi võidutses WRC etapil Ott Tänak, on sellel nädalavahetusel hoopis muud masinad mõõtu võtmas. F1 ringrajapaatide hooaja kolmas etapp on saanud vägagi ootamatu alguse.

Juba hommikuse kvalifikatsiooni ajal tõusnud tuul on põhjuseks, miks täna ei sõidetud sprinte ning kogu ajakava on pahupidi.

Stefani videokommentaar tänasele päevale: https://youtu.be/u5r7f8Pmv0A?si=Wz5rcF578Dw4fKME

 

Hetkeseisuga toimuvad sprindisõidud pühapäeva hommikul ning põhisõit peale lõunat.

Pühapäev, 16. juuni (eesti aeg):
10:00 Sprindisõit 1 (Stefan Arandi start)
10:45 Sprindisõit 2
16:00 Regione Sardegna GP of Italy põhisõit
16:35 Auhinnatseremoonia

Itaalia GP põhisõit on koos eestikeelsete kommentaaridega jälgitav ka ERR Spordiportaali vahendusel (https://sport.err.ee/). Kommentaatoriteks Raiko Ausmees (Masinawärk) ning Erik-Rennes Pihlak (veemotosportlane).

Loe veel Veemoto tegemistest

Ringraja- ja jetisportlastel on käimas tihe nädalavahetus

19.07.2024

Tallinnas Harku järvel algasid täna maailma- ja Euroopa meistrivõistlused ringrajapaatidele klassides OSY-400, GT-30 ja Euroopa meistrivõistlused klassile F-125. Ungaris Zámoly beachil on käimas aga jetispordi Euroopa meistrivõistluste I etapp.

Loe edasi

Lätis Aluksnes selgusid maailmameistrid noorteklassis GT-15

12.07.2024

Lätis Aluksnes sõideti möödunud nädalavahetuse GT-15 noorteklassi maailmameistrivõistlused ja Eesti meistrivõistluste II etapp.

Loe edasi

Peipsi järvel võtsid mõõtu Eesti parimad jetisõitjad

08.07.2024

Jetispordi Eesti meistrivõistluste avaetapp sõideti Peipsi järvel imeilusas Omedu külas.

Loe edasi