Reinaasile SKI GP3 MM-tiitel ja Üprausile etapilt kolmas koht

19.06.2023

Eile õhtul lõppes Sardiinias jetispordi MM ja GP1 klasside MM-sarja I etapp. Eestlasi oli selle aastal osalemas seitse. Meie sportlaste parimaks tulemuseks sai Mattias Reinaasi SKI GP3 klassis võidetud MM-tiitel. Esimeses sõidus tuli Reinaasil leppida kolmanda kohaga kuid edasi võetud kaks sõiduvõitu andsid kokkuvõttes MM-tiitli. SKI GP2 klassis rikkus tiitlikaitsmise ära kahe võidu kohta viimases sõidus saadud 0 punkti, mis andis punktidega kokku neljanda koha.

SKI GP3 poodium

Jasmiin Üpraus alustas MM-sarja SKI Ladies GP1 klassis kolmanda kohaga. Esimesest sõidust võidu võtnud Üpraus tegi teises sõidus vea ning langes kolmandaks. Kolmandas sõidus said stardieelise konkurendid Jessica Chavanne ja Estelle Poret kes selle ka ära kasutasid Kolmandast sõidust võttis võidu Chavanne ja kindlustas sellega omale MM-sarja etapivõidu. Kõigist sõitudest teise koha noppinud Poret oli kokkuvõttes samuti teine. Üprausi puntid andsid etapilt kokku kolmanda koha.

SKI Ladies GP1 poodium

Mattias Siimann sõitis klassis Runabout GP2 välja neljanda koha ja Runabout GP1 klassis oli kaheksas. Henry Kiisa ja Marek Laanisto lõpetasid Runabout GP4 klassis vastavalt kuuenda ja seitsmendana ning Karl Kesküla oli kokkuvõtte 13. kohal. Marlon Tiik sõitis SKI GP2 klassis välja kuuenda koha. Runabout Ladies GP4 klassis saavutas Annemarie Randla kuuenda koha.

Loe veel Veemoto tegemistest

Tallinnas sõideti ringrajapaatide Eesti meistrivõistluste I etapp

17.06.2024

Pühapäeval anti Eesti meistrivõistluste avastart ringrajapaatidele.

Loe edasi

Stefan Arand Itaalia GP kvalifikatsioonis kaheksas.

16.06.2024

"Olud on väga keerulised, ilm muutus ootamatult ja tänast tuult arvestades olen kaheksanda kohaga väga rahul," ütles Arand.

Loe edasi

Ebaõnn Itaalia GP põhisõidus - Arand keeras paadi üle katuse.

16.06.2024

Hommikune sprindisõit, mis ilmastiku tõttu eile ära jäi, andis enesekindlust.

Loe edasi