Poolas Trzciankas selgub nädalavahetusel GT-30 maailmameister ja Rootsis toimub Nordic Championship jettidele

18.08.2023

Nädalavahetusel selgitatakse Poolas maailmameister paadiklassis GT-30. Eestit on esindamas müni nädal tagasi Euroopa meistriks tulnud Kärol Soodla, neljanda koha saavutanud Sten Ivanov ja oma MM-debüüti selles klassis tegev Erik Suuk. Hetkel on võistlusele registreerunud kuusteist pilooti ja riike on esindatud 11. Laupäeval sõidetakse vabatreeningud, ajasõidud ja kaks võistlussõitu. Pühapäeval viimased kaks sõitu. Tulemusi saab otse jälgida siit: https://motorboatresults.pl/?p=334

GT-30 uudis Trzianks 2023

Reede hommikul aga algavad Rootsis Steningsundis jetispordi Põhjamaade meistrivõistlused. Eesti on esindatud kolmes võistlusklassis - SKI GP3 klassis sõidavad kaasa Mattias Reinaas, Ander-Hubert Lauri ja Karl Joosep Steinberg. SKI GP2 klassis Reinaas ja Steinberg. Kiireimas püstises klassis SKI GP1 on stardis Ander-Hubert Lauri.

Jetski Nordic Championship 2023

Loe veel Veemoto tegemistest

Stefan Arand saavutas oma debüütaastal MM-sarjas pronksmedali

28.09.2023

Portugalis Vila Velha de Ródãos tõmmati joon alla selle aasta paadiklassi Formula 2 MM-sarjale. Ennem viimast etappi oli omale juba MM-tiitli kindlustanud Araabia Ühendemiraatide sportlane Rashed Al Qemzy.

Loe edasi

Po jõgi võttis Aabramsilt võimaluse võistelda MM-tiitli eest

28.09.2023

Itaalias Po jõel Cremonas pidi otsustatama paadiklassi F-500 MM-tiitli saatus. Viimasele etapile läks liidrina poolakas Marcin Zielinski, teist kohta hoidis kuuepunktilise kaotusega Erko Aabrams, kellele omakorda järgnes kuuepunktilise kaotusega slovakk Marian Jung.

Loe edasi

Aabrams viimasest MM-sarja etapist: tuleb võita etapp ja loota õnnele

22.09.2023

Itaalias Cremonas sõidetakse nädalavahetusel Formula 500 MM-sarja viimane viies etapp. Suurimateks tiitli pretendentideks on poolaks Marcin Zielinski ja Erko Aabrams.

Loe edasi