Jetisõitjad tõid Balti meistrivõistlustelt üheksa poodiumikohta

15.05.2024

Elkis Poolas sõideti möödunud nädalavahetusel Balti meistrivõistlused jetispordis. Ilus ilm ja talutav veetemperatuur andsid võimaluse teha korralikud proovistardid ennem tiitlivõistluste hooaja algust. Üheteistkümnes erinevas masinaklassis oli starti tulnud pea kaheksakümmen osalejat.

Balti MV kõik sõitjad Poola 2024

SKI Junior GP4 klassis võttis kolme võiduga Balti tiitli Ander-Hubert Lauri leeduka Grantas Kurksnyse ees.

Runabout Junior GP4 klassis tuli parima eestlasena teisele kohale Katarina Sepp. Balti tiitel läks Leetu Dovydas Kutrale ja kolmandaks tuli leedukas Erikas Butkus. Rihard Leinsalu tegi tubli sõidu kuid jäi ühe punktiga napilt neljandaks. Kokku oli stardis kaheksa juuniorit.

SKI GP3 klassis tuli Balti meistriks maksimumpunktidega Henri Koppas. Teine-kolmas koht läksid Poola Dariusz Sankowskile ja Robert Kaniewskile.

Runabout Ladies GP4 klassis tuli Balti meistritiitel kaksikvõiduga Eestisse. Annemarie Randla võttis kolmest sõidust võidu ja maksimumpunktidega krooniti ta Balti meistriks. Teisele kohale tuli Tartu võidusõitja Kätriin Nilbe ja kolmas oli Astra Kurksnyte Leedust. Mia Carolin Õiemets lõpetas võistluse neljandal ja Kristel Piiriste viiendana.

SKI GP4 klassis ei olnud vastast Ander-Hubert Laurile, kes tuli lätlaste Daniils Potrivailo ja Peteris Likumsi ees Balti meistriks.

Runabout GP4 klassis ei saanud keegi vastu Poola esindaja Juliusz Romanile kes võttis maksimumpunktidega Balti meistritiitli. Osavõtjaterohkeimas klassis kuulus teine koht Henri Koppasele ja kolmandaks tuli Arti Mölter. Marek Laanisto tuli neljandaks ja lisaks naisteklassile ka meestega kaasa sõitnud Annemarie Randla tuli kuuendaks. Riho Peilman lõpetas kümnendal kohal.

SKI GP1 klassis kuulus võit Ander-Hubert Laurile. Hõbeda jättis Poola Slawomir Piechinat ja pronks läks Lätti Daniils Potrivailole.

Balti MV Poola 2024

 

 

 

 

 

Loe veel Veemoto tegemistest

Tallinnas sõideti ringrajapaatide Eesti meistrivõistluste I etapp

17.06.2024

Pühapäeval anti Eesti meistrivõistluste avastart ringrajapaatidele.

Loe edasi

Stefan Arand Itaalia GP kvalifikatsioonis kaheksas.

16.06.2024

"Olud on väga keerulised, ilm muutus ootamatult ja tänast tuult arvestades olen kaheksanda kohaga väga rahul," ütles Arand.

Loe edasi

Ebaõnn Itaalia GP põhisõidus - Arand keeras paadi üle katuse.

16.06.2024

Hommikune sprindisõit, mis ilmastiku tõttu eile ära jäi, andis enesekindlust.

Loe edasi