Jeti EM-il sõidetakse viimased motod ja OSY-400 EM-il hoiab Rene Suuk teist kohta

25.06.2023

Täna sõidetakse Ungaris Levelekis jetispordi Euroopa meistrivõistluste I etapi viimased stardid ja Poolas OSY-400 klassi Euroopa MV viimased kaks sõitu. Eilse päeva kokkuvõttes tegid eestlased head sõitu ja pjedestaali võimalus on päris mitmel sportlasel.

Runabout Junior GP4 klassis hoiab peale kahte esimest sõitu kolmandat kohta Arti Mölter. Neljas ja viies on Karl Kesküla ja Katarina Sepp.

Runabout Ladies GP4 klassis hoiab peale kahte sõitu etapi teist kohta Annemarie Randla, kes lõpetas mõlemad sõidud kolmandal kohal. Carmen Roosmaa on hetkel viiendal kohal.

Runabout GP4 klassis on parimal kohal meie sportlastest Karl Kesküla, kes hoiab viiendat kohta. Marek Laanisto katkestas teise sõidu ja on hetkel 10.kohal.

Runabout GP2 klassis on Mattias Siimann olnud mõlemas sõidus teisel kohal ja kokkuvõttes hoiab ka teist kohta. Etappi juhtiv poolakas Marcin Senda on Siimannist 6. punkti kaugusel. Runabout GP1 klassis on toimunud üks sõit ja Siimann on seal hetkel kolmandal kohal.

Ungari RB JGP4 start 2023

SKI Junior GP3.3 klassis on etappi juhtima üllataja Horvaatiast - Dorijan Jakopanec. Tema järel teisel kohal on Ander-Hubert Lauri ja Marten Tiik on peale kahte sõitu viiendal positsioonil.

SKI GP3 klassis kaasa sõitev Marten Tiik on peale kahte starti hetkel kuuendal positsioonil.

SKI GP2 klassis hoiab peale kahte sõitu kolmandat kohta Marlon Tiik, kes oli esimeses sõidus neljas ja teises sõidus hoidis juba teist kohta. Tiik on väga head sõitu teinud ka SKI GP1 klassis, kus peale esimest sõitu hoiab teist kohta. Liider on Axel Courtois Prantsusmaalt.

SKI Ladies GP1 klassis võitis esimese sõidu prantslanna Jessica Havanne. Jasmiin Üpraus hoiab hetkel peale esimest sõitu teist kohta.

 

Poolas toimuvatel OSY-400 klassi Euroopa meistrivõistlustel on sõidetud kaks võistlussõitu ja EM-i on hetkel juhtimas poolakas Cezary Strumnik. Rene Suuk on mõlemas sõidus saavutanud teise koha ja on kokkuvõttes ennem viimast kahte sõitu ka teisel kohal. Kolmandat kohta hoiab Bartosz Rochowiak Poolast.

 

Loe veel Veemoto tegemistest

Stefan Arand saavutas oma debüütaastal MM-sarjas pronksmedali

28.09.2023

Portugalis Vila Velha de Ródãos tõmmati joon alla selle aasta paadiklassi Formula 2 MM-sarjale. Ennem viimast etappi oli omale juba MM-tiitli kindlustanud Araabia Ühendemiraatide sportlane Rashed Al Qemzy.

Loe edasi

Po jõgi võttis Aabramsilt võimaluse võistelda MM-tiitli eest

28.09.2023

Itaalias Po jõel Cremonas pidi otsustatama paadiklassi F-500 MM-tiitli saatus. Viimasele etapile läks liidrina poolakas Marcin Zielinski, teist kohta hoidis kuuepunktilise kaotusega Erko Aabrams, kellele omakorda järgnes kuuepunktilise kaotusega slovakk Marian Jung.

Loe edasi

Aabrams viimasest MM-sarja etapist: tuleb võita etapp ja loota õnnele

22.09.2023

Itaalias Cremonas sõidetakse nädalavahetusel Formula 500 MM-sarja viimane viies etapp. Suurimateks tiitli pretendentideks on poolaks Marcin Zielinski ja Erko Aabrams.

Loe edasi