GT-30 EM Viverones ja Toilas selguvad Eesti meistrid jetispordis

04.08.2023

Taas on tulemas tihe nädalavahetus, kus Itaalias Viverones selgitatakse Euroopa parimad piloodid paadiklassis GT-30 ja jetispordis selguvad Eesti meistrivõistluste viimasel etapil Toilas Eesti meistrid.

GT-30 paadiklassi Euroopa meistrivõistlustele on hetkel eelregistreerimise teinud 20 pilooti. Eesti värve on esindamas möödunud hooaja MM-pronks ja EM-hõbe Kärol Soodla ja 2022 aasta EM-pronks Sten Ivanov. Laupäeval sõidetakse EM-il vabatreeningud, ajasõidud ja esimene võistlussõit ning pühapäevaks jääb siis sõita veel kolm võistlussõitu. Ajavõtu live on võimalik jälgida siit: https://motonautica.ficr.it/#/MOT/programma/9th%20Waterfestival%20Gran%20Prix%20of%20Viverone%20Lake/2023/85/163

Viverone plakat

Toila sadamas sõidetakse esmakordselt JetSki Toila Open raames Eesti meistrivõistluste viimane neljas etapp jetispordis. Kohale on tulemas kogu Eesti paremik ja õhtuks on Eesti parimad piloodid selgunud. Esimene võistlussõit on algamas kell 10.30 ja kõik pealtvaatajad on teretulnud.

Toila etapp 2023

Loe veel Veemoto tegemistest

Stefan Arand saavutas oma debüütaastal MM-sarjas pronksmedali

28.09.2023

Portugalis Vila Velha de Ródãos tõmmati joon alla selle aasta paadiklassi Formula 2 MM-sarjale. Ennem viimast etappi oli omale juba MM-tiitli kindlustanud Araabia Ühendemiraatide sportlane Rashed Al Qemzy.

Loe edasi

Po jõgi võttis Aabramsilt võimaluse võistelda MM-tiitli eest

28.09.2023

Itaalias Po jõel Cremonas pidi otsustatama paadiklassi F-500 MM-tiitli saatus. Viimasele etapile läks liidrina poolakas Marcin Zielinski, teist kohta hoidis kuuepunktilise kaotusega Erko Aabrams, kellele omakorda järgnes kuuepunktilise kaotusega slovakk Marian Jung.

Loe edasi

Aabrams viimasest MM-sarja etapist: tuleb võita etapp ja loota õnnele

22.09.2023

Itaalias Cremonas sõidetakse nädalavahetusel Formula 500 MM-sarja viimane viies etapp. Suurimateks tiitli pretendentideks on poolaks Marcin Zielinski ja Erko Aabrams.

Loe edasi