GT-15 EM Lätis ja Jetispordi EM-sarja viimane etapp ning Runabout Junior GP4 MM Leedus

07.07.2023

Tulemas on järjekordne võistlustihe nädalavahetus. Võistlustules on paatidest noorteklassi GT-15 piloodid, kellel on Lätis Aluksnes toimumas Euroopa meistrivõistlused. Starti on oodata 19 noort võidusõitjat ja nendest Eesti sportlasi on stardis viis. Favoriitide seas on möödunud aasta Euroopa meister Hendrik Arula ja hõbemedali omanik Paul Richard Laur. Veel on stardis Alfred Raadik, Kevin Sillaots, Tristan Koit. Laupäeval sõidetakse vabatreeningud, ajasõidud ja kaks esimest võistlussõitu. Pühapäeval viimased kaks võistlussõitu.

RRS-575

Leedus Kupiskises on juba tänasest alates toimumas jetispordi Euroopa MV-sarja viimane etapp mille raames toimuvad esmakordselt ka noorteklassi Runabout Junior GP4  maailmameistrivõistlused. Eesti sportlasi on stardis 14.

Runabout Ladies GP4 klassis on osalemas neli naist - hetkel EM-sarjas II kohta hoidev Annemarie Randla, Carmen Roosmaa, Ester Rosin ja värskelt emapuhkuselt naasnud Kätriin Nilbe.

Runabout GP4 klassis on stardis kolm sportlast - Karl Kesküla, Henry Kiisa ja Marek Laanisto.

SKI GP1 ja SKI GP2 klassides on stardis EM-sarjas teist kohta hoidev Marlon Tiik.

SKI Junior GP3 klassis on stardis EM-tiitlit kaitsev Ander-Hubert Lauri ja Marten Tiik. Marten stardib veel lisaks täiskasvanute klassis SKI GP3.

SKI Ladies GP1 klassis on stardis EM-sarjas II kohta hoidev Jasmiin Üpraus.

Runabout GP1 klassis on stardis möödunud nädalavahetusel Haven Kakumäel sõidetud Tallinn Openil tõsise jalavigastuse saanud Mattias Siimann. Hoiame talle pöialt ja et viga saanud jalg laseks sõidud lõpuni ära teha.

Runabout Junior GP4 klassi MM-il on meie sportlasi stardis kolm - värske Euroopa meister Arti Mölter, EM-pronks Karl Kesküla ja EM-i neljanda koha omanik Katarina Sepp.

Live ajavõttu on võimalik jälgida SIIT.

 Leedu EM uudise pilt

 

Loe veel Veemoto tegemistest

Stefan Arand saavutas oma debüütaastal MM-sarjas pronksmedali

28.09.2023

Portugalis Vila Velha de Ródãos tõmmati joon alla selle aasta paadiklassi Formula 2 MM-sarjale. Ennem viimast etappi oli omale juba MM-tiitli kindlustanud Araabia Ühendemiraatide sportlane Rashed Al Qemzy.

Loe edasi

Po jõgi võttis Aabramsilt võimaluse võistelda MM-tiitli eest

28.09.2023

Itaalias Po jõel Cremonas pidi otsustatama paadiklassi F-500 MM-tiitli saatus. Viimasele etapile läks liidrina poolakas Marcin Zielinski, teist kohta hoidis kuuepunktilise kaotusega Erko Aabrams, kellele omakorda järgnes kuuepunktilise kaotusega slovakk Marian Jung.

Loe edasi

Aabrams viimasest MM-sarja etapist: tuleb võita etapp ja loota õnnele

22.09.2023

Itaalias Cremonas sõidetakse nädalavahetusel Formula 500 MM-sarja viimane viies etapp. Suurimateks tiitli pretendentideks on poolaks Marcin Zielinski ja Erko Aabrams.

Loe edasi