Borettos algas Itaalia HydroGP

18.06.2023

Itaalia Hydro GP algas täna Borettos korraliku kuumusega. Ligi 35 kraadist kuumust trotsides sõideti paadiklasside F-125 ja F-500 vabatreeningud, ajasõidud ja esimene võistlussõit.

Peeba Boretto 2023

Täna päeva edukaimaks eestlaseks oli Marek Peeba, kes võitis ära F-125 klassis nii ajasõidu kui ka esimese võistlussõidu. Stardist alates oli minek nii hea, et ei saanud Peebale järgi ei Luca Finotti ega Mattia Calzolari Itaaliast kes lõpetasid sõidu vastavalt teise ja kolmandana. Joonas Lemberi võistluskomplekti vaevasid erinevad tehnilised mured hommikust saati ja esimesse sõitu mindi mõttega võtta ära mingidki punktid. Hilisõhtuks saadi üks suuremaid muresid kõrvaldatud ja homses vabatreeningus selgub kas tehnika toimib ilusti.

Lember Boretto 2023

Klassis F-500 saavutas Erko Aabrams ajasõidust neljanda koha ja põhisõidu lõpetas kolmandana. Tehnika töötas ilusti kuid konkurendid sõidu võitnud slovakk Marian Jung ja poolakas Marcin Zieliski masinad olid veel kiiremad. Olulisi muudatusi Aabrams homseks ei tee ja püüab võtta etapilt nii palju punkte kui võimalik.

Aabrams Boretto 2023

Homme sõidetakse Itaalia Hydro GPl viimased kaks võistlussõitu. Sõitude live ajavõttu saab jälgida SIIT.

 

Loe veel Veemoto tegemistest

Stefan Arand saavutas oma debüütaastal MM-sarjas pronksmedali

28.09.2023

Portugalis Vila Velha de Ródãos tõmmati joon alla selle aasta paadiklassi Formula 2 MM-sarjale. Ennem viimast etappi oli omale juba MM-tiitli kindlustanud Araabia Ühendemiraatide sportlane Rashed Al Qemzy.

Loe edasi

Po jõgi võttis Aabramsilt võimaluse võistelda MM-tiitli eest

28.09.2023

Itaalias Po jõel Cremonas pidi otsustatama paadiklassi F-500 MM-tiitli saatus. Viimasele etapile läks liidrina poolakas Marcin Zielinski, teist kohta hoidis kuuepunktilise kaotusega Erko Aabrams, kellele omakorda järgnes kuuepunktilise kaotusega slovakk Marian Jung.

Loe edasi

Aabrams viimasest MM-sarja etapist: tuleb võita etapp ja loota õnnele

22.09.2023

Itaalias Cremonas sõidetakse nädalavahetusel Formula 500 MM-sarja viimane viies etapp. Suurimateks tiitli pretendentideks on poolaks Marcin Zielinski ja Erko Aabrams.

Loe edasi