Borettos algas Itaalia HydroGP

18.06.2023

Itaalia Hydro GP algas täna Borettos korraliku kuumusega. Ligi 35 kraadist kuumust trotsides sõideti paadiklasside F-125 ja F-500 vabatreeningud, ajasõidud ja esimene võistlussõit.

Peeba Boretto 2023

Täna päeva edukaimaks eestlaseks oli Marek Peeba, kes võitis ära F-125 klassis nii ajasõidu kui ka esimese võistlussõidu. Stardist alates oli minek nii hea, et ei saanud Peebale järgi ei Luca Finotti ega Mattia Calzolari Itaaliast kes lõpetasid sõidu vastavalt teise ja kolmandana. Joonas Lemberi võistluskomplekti vaevasid erinevad tehnilised mured hommikust saati ja esimesse sõitu mindi mõttega võtta ära mingidki punktid. Hilisõhtuks saadi üks suuremaid muresid kõrvaldatud ja homses vabatreeningus selgub kas tehnika toimib ilusti.

Lember Boretto 2023

Klassis F-500 saavutas Erko Aabrams ajasõidust neljanda koha ja põhisõidu lõpetas kolmandana. Tehnika töötas ilusti kuid konkurendid sõidu võitnud slovakk Marian Jung ja poolakas Marcin Zieliski masinad olid veel kiiremad. Olulisi muudatusi Aabrams homseks ei tee ja püüab võtta etapilt nii palju punkte kui võimalik.

Aabrams Boretto 2023

Homme sõidetakse Itaalia Hydro GPl viimased kaks võistlussõitu. Sõitude live ajavõttu saab jälgida SIIT.

 

Loe veel Veemoto tegemistest

Sardiinias algab jetispordi MM

21.06.2024

Olbias alustatakse täna jetispordi suure MM-iga kus võistlusklasse stardis on 10 ja pjedestaali kohtade eest on võistlemas rohkem kui 170 sportlast.

Loe edasi

Tallinnas sõideti ringrajapaatide Eesti meistrivõistluste I etapp

17.06.2024

Pühapäeval anti Eesti meistrivõistluste avastart ringrajapaatidele.

Loe edasi

Stefan Arand Itaalia GP kvalifikatsioonis kaheksas.

16.06.2024

"Olud on väga keerulised, ilm muutus ootamatult ja tänast tuult arvestades olen kaheksanda kohaga väga rahul," ütles Arand.

Loe edasi